Cyfrowa transformacja – intensywny program menedżerski

Temat wpływu Internetu i ICT na operacyjne i strategiczne działanie firm nie schodzi z pierwszych stron gazet. E-marketingowcy, spece od e-handlu, eksperci IT czują się jak ryby w wodzie, ale co z menedżerami wyższego szczebla? Do tej pory wiele zmian transformacyjnych miało charakter oddolny – eksperymentowano w technologią, z internetem traktując je jego zło konieczne i jako szansa na usprawnienie bieżącej działalności.

Czasy się jednak zmieniają i włodarze firm, menedżerowie zmian oraz szeroko rozumiany pion zarządczy wyczuwa, że Internet i technologia to tematy, których znaczenie należy wznieść na poziom strategiczny – słowem – konieczne jest odpowiedzenie na pytanie jak Internet i technologia może realnie pchnąć firmę/ organizację do przodu.

Na to pytanie pomagają odpowiedzieć intensywne programy menedżerskie, uruchamiane przez wybrane uczelnie na świecie np. INSEAD czy HEC.

Od 2017 roku z takiego programu menedżerskiego można skorzystać już w Polsce (i w języku polskim). 8 sesji tematycznych, 5 3-dniowych zjazdów – tak aby w 4 miesięcznym okresie zdobyć maksymalną dawkę wiedzy i kompetencji związanych z cyfrową transformacją organizacji.

Szczegóły dotyczące tego programu są zaprezentowane na stronie internetowej ALK  oraz w tej ulotce.

25 sierpnia w internetowym magazynie CXO ukazał się wywiad ze mną na temat cyfrowej transformacji oraz tego programu. Zobacz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *